Press "Enter" to skip to content

Yüzünü Yitiren Şehir

Yüzünü Yitiren Şehir kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Fatma Üstün ‘ın yazdığı ve KIRMIZI ÇATI YAYINLARI ‘ın yayınladığı 152 sayfalık 9752486546 ISBN numarasına sahip Yüzünü Yitiren Şehir pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2019-06-17 yılında yayınlanan Yüzünü Yitiren Şehir , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Yüzünü Yitiren Şehir Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9752486546 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Yüzünü Yitiren Şehir yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Fatma Üstün vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Fatma Üstün kitabın yazarıdır.

Yüzünü Yitiren Şehir Pdf İndir

Ücretsiz olarak Yüzünü Yitiren Şehir pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. KIRMIZI ÇATI YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2019-06-17 yılında piyasaya sürülen ve 152 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Yüzünü Yitiren Şehir epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2019-06-17 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 9752486546 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Yüzünü Yitiren Şehir
  • ISBN: 9752486546
  • Yazar: Fatma Üstün
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: KIRMIZI ÇATI YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2019-06-17
  • Sayfa Sayısı: 152
  • Baskı No: 1. Baskı

Yüzünü Yitiren Şehir pdf indir, Yüzünü Yitiren Şehir ücretsiz oku, Yüzünü Yitiren Şehir epub online, Yüzünü Yitiren Şehir kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google