Press "Enter" to skip to content

Yeni Türkiye’nin Hedefleri Doğru Yol – Rusya’daki Türkler Ne Yapmalı? PDF Kitabı İndir

Bütün Türkler ve Türkiye için tekliflerde bulunan Ziya Gökalp’ın birbirini tamamlayan üç uzun makalesini Yeni Türkiye’nin Hedefleri başlığıyla bir araya getirdik.
Turancılık, Ziya Gökalp’ın esas umdesidir. Onun yaşadığı dönemde 1917’de Bolşevik İhtilâli olmuş ve Türkler için bağımsızlık umudu doğmuştur. İhtilâlden bir yıl sonra Yeni Mecmua’da “Rusya’daki Türkler Ne Yapmalı?” makalesini yazmış ve ne yapılması gerektiğini bir bir sıralamıştır. Bu makale ayrıca, dergiden aynen alınarak kitapçık olarak da yayımlanmıştır.
Ziya Gökalp, Yeni Türkiye kurulurken, Türkçülüğün Esasları’yla bütünleşecek görüşlerini açıklamıştır. “Doğru Yol – Hâkimiyet-i Milliye ve Umdelerin Tasnif, Tahlil ve Tefsiri” kitapçığı birtakım umdelerin toplamıdır.
Yeni Türkiye gazetesinde “Yeni Türkiye’nin Hedefleri” genel başlığı altında tekliflerde bulunmuştur.

Yeni Türkiye’nin Hedefleri
Doğru Yol – Rusya’daki Türkler Ne Yapmalı? kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Ziya Gökalp tarafından kaleme almıştır. Siyaset Siyasal Düşünce kategorisinde yayımlanan Yeni Türkiye’nin Hedefleri
Doğru Yol – Rusya’daki Türkler Ne Yapmalı? kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Yeni Türkiye’nin Hedefleri
Doğru Yol – Rusya’daki Türkler Ne Yapmalı? kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Siyaset Siyasal Düşünce türünde yayınlanan eser, toplamda 96 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google