Press "Enter" to skip to content

Yapıcı PDF Kitabı İndir

İnsanlık Perişan Güven Ortamı Kaybolmuş Hatta Kainatın Bile Dengesi Bozulmuş.

Dünyada 2 taraf vardır, biri `yapıcı`dır; diğeri `yıkıcı`. Bunun dışındaki taraflar, yıkıcıların insanlığı idare etmek için icat ettiği yapay taraflardır. Çünkü tarafçılık duygusu, insanın özünden gelen en doğal olumudur.

Yapıcı insan ise özünden güdülen ve bir ayna misali muhatabını kendinde yansıtan ve onu adeta yeniden inşa eden ve onaran kişidir. Bir solukta okuyacağınız bu romanda; insanca yaşamak isteyen bir avuç kişinin, `yıkıcı`larla amansız mücadelesine tanık olacaksınız.

Bu mücadelede sevgi, takdir, yardım ve anlayışın nasıl; vatan, millet ve namus kavramlarıyla büyük bir aşk içerisinde örtüştüğüne şahit olacaksınız…

İnsan sevgidir,

İnsan namustur,

İnsan vatandır; millettir ve bu uğurda canını seve seve verendir.

Gerçek insan “öz” dür. Öz varlığıyla birbirlerine destek olan yapıcı insanların hayat içerisinde karşılaştıkları güçlüklere karşı yaptkları mücadeleleri bir solukta okuyacağınız bu kitap, sizde var olan parçanızı daha iyi görmenizi sağlayacaktır.
– – Yapıcı
Yapıcı kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Alptekin Cevherli tarafından kaleme almıştır. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayımlanan Yapıcı kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Yapıcı kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan eser, toplamda 128 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

– – Yapıcı

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google