Press "Enter" to skip to content

Turizmizah ya da Turizmi İzah 2

Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Haldun Açıksözlü ‘ın yazdığı ve URZENİ ‘ın yayınladığı 287 sayfalık 6057941800 ISBN numarasına sahip Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2019-07-09 yılında yayınlanan Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6057941800 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Haldun Açıksözlü vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Haldun Açıksözlü kitabın yazarıdır.

Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 Pdf İndir

Ücretsiz olarak Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. URZENİ yayın evi tarafından yayınlanan, 2019-07-09 yılında piyasaya sürülen ve 287 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2019-07-09 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6057941800 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Turizmizah ya da Turizmi İzah 2
  • ISBN: 6057941800
  • Yazar: Haldun Açıksözlü
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: URZENİ
  • Basım Yılı: 2019-07-09
  • Sayfa Sayısı: 287
  • Baskı No: 1. Baskı

Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 pdf indir, Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 ücretsiz oku, Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 epub online, Turizmizah ya da Turizmi İzah 2 kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google