Press "Enter" to skip to content

Toroslar’dan Çin Seddi’ne

Toroslar’dan Çin Seddi’ne kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Prof. Dr. Veysel Sönmez ‘ın yazdığı ve KARİNA YAYINEVİ ‘ın yayınladığı 380 sayfalık 6052320877 ISBN numarasına sahip Toroslar’dan Çin Seddi’ne pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2018-04-19 yılında yayınlanan Toroslar’dan Çin Seddi’ne , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Toroslar’dan Çin Seddi’ne Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6052320877 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Toroslar’dan Çin Seddi’ne yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Prof. Dr. Veysel Sönmez vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Prof. Dr. Veysel Sönmez kitabın yazarıdır.

Toroslar’dan Çin Seddi’ne Pdf İndir

Ücretsiz olarak Toroslar’dan Çin Seddi’ne pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. KARİNA YAYINEVİ yayın evi tarafından yayınlanan, 2018-04-19 yılında piyasaya sürülen ve 380 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Toroslar’dan Çin Seddi’ne epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2018-04-19 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6052320877 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Toroslar’dan Çin Seddi’ne
  • ISBN: 6052320877
  • Yazar: Prof. Dr. Veysel Sönmez
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: KARİNA YAYINEVİ
  • Basım Yılı: 2018-04-19
  • Sayfa Sayısı: 380
  • Baskı No: 1. Baskı

Toroslar’dan Çin Seddi’ne pdf indir, Toroslar’dan Çin Seddi’ne ücretsiz oku, Toroslar’dan Çin Seddi’ne epub online, Toroslar’dan Çin Seddi’ne kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google