Press "Enter" to skip to content

Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım) PDF Kitabı İndir

Kur’ân-ı Kerim insanlığa yol gösterici bir klavuz olarak Rabbu’l-Alemin tarafından bizlere Hz. Muhammed (s.a.a) aracılığıyla gönderilmiştir. Bir anayasa kitabı olan yüce kitabımızda konular ana hatlarıyla verilmiş, detaylara inilmemiştir. Detaylar ise Ehlibeyt İmamları’nın hadislerinden öğrenilmektedir. İşte bu noktada tefsirler hayatımızda olmazsa olmaz kitaplar olmuşlardır. Çünkü Ehlibeyt Mektebinin tefsir yazarları Kur’ân-ı Kerim’deki ana hükümleri Ehlibeyt İmamları’nın hadisleri ile derinlemesine inceleyip araştırmış ve tam anlamıyla anlaşılır bir hale getirmişlerdir.
Merhum İmam Humeyni sohbetlerinde ve kitaplarında Kur’ân ayetlerini tefsir etmiş ve açıklamıştır. Araştırmacı yazar Seyyid Muhammed Ali İlyâzî’de bu sohbet ve metinleri derleyerek İmam Humeyni’ye ait 5 ciltten oluşan Tefsîr-i Kur’ân-ı Mecîd adlı bu eseri biz okuyuculara sunmuştur.
Hazırlayan: Seyyid Muhammed Ali İlyâzî
1. Cilt Tercüme: Kadri Çelik (631)
2. Cilt Tercüme: Kadri Çelik – Musa Aydın (435)
3. Cilt Tercüme: Seyyid Seccad Karakuş – Zafer Aydaş – Ferman Kızman (528)
4. Cilt Tercüme: Ai Akın Caba (527)
5. Cilt Tercüme: Seyyid Seccad Karakuş – Murtaza Turabî – Ai Akın Caba (570)
– – Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım)
Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım) kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, İmam Humeyni tarafından kaleme almıştır. İslam Kuran/Mushaf kategorisinde yayımlanan Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım) kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım) kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. İslam Kuran/Mushaf türünde yayınlanan eser, toplamda 2691 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

– – Tefsir-i Kur’an-ı Mecid (5 Cilt Takım)

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google