Press "Enter" to skip to content

Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek

Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Tuğba Ertürk Yaman ‘ın yazdığı ve CEYLAN YAYINLARI ‘ın yayınladığı 432 sayfalık 9752416116 ISBN numarasına sahip Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2016-01-06 yılında yayınlanan Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek Yazarı Kimdir?

Yukarıda 9752416116 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Tuğba Ertürk Yaman vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Tuğba Ertürk Yaman kitabın yazarıdır.

Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek Pdf İndir

Ücretsiz olarak Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. CEYLAN YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2016-01-06 yılında piyasaya sürülen ve 432 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-01-06 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 9752416116 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek
  • ISBN: 9752416116
  • Yazar: Tuğba Ertürk Yaman
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: CEYLAN YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-01-06
  • Sayfa Sayısı: 432
  • Baskı No: 1. Baskı

Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek pdf indir, Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek ücretsiz oku, Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek epub online, Suruç’ta Kalanların Dilinden Kobane’ye Gitmek kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google