Press "Enter" to skip to content

Lila’nın Öykü Kurmaca Kartları PDF Kitabı İndir

Yaratıcılığı Geliştiren Farkındalığı Arttıran Yaratıcı Kutu Oyun Kartları
Kendi Öykünü Kendin Yaz, Kendin Oyna
Resimlerin öyküsünü siz kurgulayın ve oynayın.
Hayal dünyasında yaratıcı ve eğlenceli bir yolculuğa başlayın.

Ellerindeki resim kartı ile yaratıcı hayal dünyasını birleştirerek kendi öykülerini kurgulayan çocuklarınıza kartları verin ve izleyin. Kendiniz de hayranlık ile şaşıracaksınız.
Oyuncular arasında, yedişer kart dağıtılır. Sırası gelen oyuncu, ortadaki kalan kartlardan bir kart çeker. Kurduğu öyküye göre, elindeki kartlardan istediğini ortaya bırakarak öyküyü kurgular ve zenginleştirirler.
Harika oyun kartları ile; hem öykünüzü ve yaratıcılığınızı geliştirecek hem de aileniz ve arkadaşlarınızla keyifli dakikalar yaşayacaksınız.

Lila’nın Öykü Kurmaca Kartları kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, YENİAY YAYINLARI tarafından kaleme almıştır. Eğitim Çocuk Eğitimi kategorisinde yayımlanan Lila’nın Öykü Kurmaca Kartları kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Lila’nın Öykü Kurmaca Kartları kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Eğitim Çocuk Eğitimi türünde yayınlanan eser, toplamda 0 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google