Press "Enter" to skip to content

Kayıp Yıldız PDF Kitabı İndir

Öykü Türkiye, Bulgaristan ve Almanya üçgeninde geçmektedir.
Millî ve manevî değerlerinden koparak benliğini yitirip ikileme düşmüş, kimlik krizi yaşayan nesillerin insanlık adına KAYIP YILDIZ’lar olduğu temasını işler.
Uyuşturucu bağımlılığı, zararları ve bununla mücadelenin önemine vurgu yapar.
Aşk hikâyesi sarmalında, dinî, tarihî, sosyolojik ve pedagojik yönleriyle araştırmacı, insanî değerleri ön plâna çıkartan idealist bir romandır.

Kayıp Yıldız kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Eyyüb Yılmaz tarafından kaleme almıştır. Edebiyat Roman (yerli) kategorisinde yayımlanan Kayıp Yıldız kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Kayıp Yıldız kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Edebiyat Roman (yerli) türünde yayınlanan eser, toplamda 472 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google