Press "Enter" to skip to content

Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin! PDF Kitabı İndir

Kadıköy Life Dergisi’nin merakla beklenen Eylül & Ekim sayısı yayınlandı. Kadıköy’ün yeni trend mahallelerinden Rasimpaşa ile birlikte Yeldeğirmeni semtini kapak konusu yaparak sayfalarına taşıyan dergi, tarihi özellikleri de olan bölgeyi eski ve yeni yüzüyle gözler önüne seriyor. Bölgenin tarihsel dokusunun yanı sıra mevcut durumuna dair görüşlerin de yer aldığı çalışmada, semt sakinlerinin duygu ve önerilerine de yer veriliyor.

SOSYAL YAŞAM VE ÇEVRE SORUNLARI

Pandemi sürecinin ardından Kadıköy’de kaldığı yerden devam eden sosyal yaşantıyı tüm detaylarıyla inceleyen Kadıköy Life Dergisi, yüzünü ilk olarak çevre sorunlarına dönüyor. Nostaljik Moda İskelesi ve Moda Vapuru’nun yanı sıra metro hatları, Kurbağalıdere ve daha birçok önemli çevre sorunu dergi sayfalarında irdeleniyor.

BİRBİRİNDEN ÖZEL RÖPORTAJLAR

Kadıköy Life, farklı alanlarda gerçekleştirdiği özel röportajlarla birçok kişinin yaşamına dokunmaya da devam ediyor. Selim İleri ve Zeynep Oral gibi yazarlar gündeme ve hayata dair özel görüşler sunarken, usta oyuncu Necip Naşit Özcan da halası Adile Naşit’in yanı sıra aile üyelerinin sanatla dolu yaşantısından kesitler sunuyor. Yıllardır Kadıköy’deki küçük dükkanında kitapları yenileyen mücellit Doğan Ülgenci ve fotoğrafçı Çiler Geçici de derginin diğer misafirlerinden.

MAGAZİN SAYFALARI ÇOK RENKLİ

Kadıköy Life Dergisi’nin magazin sayfalarında adeta yok yok. Türk sinemasının önemli oyuncularından, Şener Şen ve Kemal Sunal ile birlikte rol aldığı filmlerle adından sık sık söz ettiren duayen isim İlyas Salman, ilerleyen yaşına rağmen hala televizyonların ve sinemasının aranan yüzlerinden olan Suna Selen ve ünlü modacı Perihan Akı, Kadıköy Life Magazin sayfalarının en özel konuklarından.
– – Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin!
Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin! kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, KADIKÖY LIFE tarafından kaleme almıştır. Diğer Muhtelif kategorisinde yayımlanan Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin! kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin! kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Diğer Muhtelif türünde yayınlanan eser, toplamda 100 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

– – Kadıköy Life 95. Sayı İstanbul’un “Yeni Pera”sında Yaşam Doludizgin!

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google