Press "Enter" to skip to content

iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları

Akıllı telefonlar 2000’li yılların büyük bir ihtimalle halka inmiş en büyük teknolojisi. İlk çıktıkları dönemden bu döneme her sene üzerine koyarak ve geliştirilerek piyasaya sunulmaya devam ediliyor. Durum böyleyken her sene dönemin teknolojik gelişmelerini takip etmemesi imkansız. Bu gelişmelerden bir tanesi de eKitap. Kitap okumak için özel olarak üretilmiş eKitap okuyucuların tek başına piyasada söz sahibi olması tabii ki beklenemezdi. Her ne kadar sadece bu iş için üretilmiş olan cihazların kendine has artı yönleri olsa da akıllı telefonlar bu akımdan geri kalmıyor.

Birçok formatı bulunan eKitap’lar, akıllı telefonlardan olan iOS’ta da elde edilebiliyor. Ulaşımın ve formatın kullanımının kolaylığından dolayı PDF formatı en çok tercih edilen format. Diğer formatlar hakkında bir bilgisi olmayanlar dahi kitap indir, pdf indir ve pdf kitap indir gibi araştırmalar yaparak kolaylıkla bunu gerçekleştirebiliyor. Sadece PDF değil epub ismindeki format da tercih ediliyor ve çoğu iOS kullanıcısı arkadaşlarına epub oku şeklinde telkinde bulunabiliyor.

PDF’in yanında iOS’un kendine has, daha doğrusu iPad ve iBooks’ta kullandığı bir format bulunduğunu ve tercih edildiğini söylemiştik. İsmi epub olan formatı destekleyen Apple şirketi AppStore’da epub oku ve pdf kitap oku şeklinde aratma yapılınca çıkan okuyucu uygulamalarını kullanıcılarına sunuyor.

iOS Telefonda PDF Kitap Okumak

Hem iş insanları hem de normal kitapseverler genellikle PDF formatını tercih ederler. Çünkü hem çok yaygındır hem de desteklendiği platform çok fazla olduğu için çok tercih edilir. Genellikle iPad üzerinden kitap okuma gerçekleştirilse de iOS telefonlarda da kitap okunabilir. Yazının başında belirttiğimiz gibi akıllı telefonlarda da eKitap okuma işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor. Ekran tabii ki çoğu telefonda kitap okuyucu aygıtlara göre küçük olsa da çoğu insan için problem olmuyor.

İlk olarak AppStore’a girerek pdf kitap oku şeklinde bir aratma yapabilirsiniz. Sonrasında kullanıcı puanı ve internet araştırmalarınızdan yola çıkarak en iyi olduğunu düşündüğünüz kitap okuma uygulamasını telefonunuza kurun. Artık geriye sadece kitapları elde etmek kaldı. Bunun için bir sürü yol olsa da başlangıç olarak internette yapacağınız pdf kitap indir, pdf indir, kitap indir gibi aramaları tavsiye edebiliriz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google