Press "Enter" to skip to content

İnancın Zaferi – Bedir PDF Kitabı İndir

Sabah ışıklarıyla, Kureyş ordusu tepenin ardında belirdi. Rasulullah (s.a.v.) sağlam kalkanları, kalabalık sayıları ve güçlü silahlarıyla gelen Kureyş ordusunu görünce, şöyle dua etti:

-Allahım! İşte Kureyş ordusu! Kibirli, gururlu ve kendini beğenmiş tavırlarıyla geldi. Sana meydan okuyor, emrine karşı çıkıp Rasulünü yalanlıyor. Senden vaadettiğin yardımı niyaz ediyorum!

Allahım! Sen bana kitabı indirdin, bana sebat etmeyi emrettin ve bana iki topluluktan birini vaadettim. Şüphesiz sen vaadinden dönmezsin. Allahım, onları sabahleyin helak eyle!

İnancın Zaferi – Bedir kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Abdulhamid Cude es-Sahhar tarafından kaleme almıştır. Edebiyat Roman (çeviri) kategorisinde yayımlanan İnancın Zaferi – Bedir kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

İnancın Zaferi – Bedir kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Edebiyat Roman (çeviri) türünde yayınlanan eser, toplamda 258 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google