Press "Enter" to skip to content

Hey Sen! Gazeteci

Hey Sen! Gazeteci kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Davut Güler ‘ın yazdığı ve TELGRAFHANE YAYINLARI ‘ın yayınladığı 200 sayfalık 6056899102 ISBN numarasına sahip Hey Sen! Gazeteci pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2016-01-18 yılında yayınlanan Hey Sen! Gazeteci , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Hey Sen! Gazeteci Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6056899102 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Hey Sen! Gazeteci yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Davut Güler vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Davut Güler kitabın yazarıdır.

Hey Sen! Gazeteci Pdf İndir

Ücretsiz olarak Hey Sen! Gazeteci pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TELGRAFHANE YAYINLARI yayın evi tarafından yayınlanan, 2016-01-18 yılında piyasaya sürülen ve 200 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Hey Sen! Gazeteci epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2016-01-18 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6056899102 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Hey Sen! Gazeteci
  • ISBN: 6056899102
  • Yazar: Davut Güler
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TELGRAFHANE YAYINLARI
  • Basım Yılı: 2016-01-18
  • Sayfa Sayısı: 200
  • Baskı No: 1. Baskı

Hey Sen! Gazeteci pdf indir, Hey Sen! Gazeteci ücretsiz oku, Hey Sen! Gazeteci epub online, Hey Sen! Gazeteci kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google