Press "Enter" to skip to content

Göçtürk&Jenosit

Göçtürk&Jenosit kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Ayten Öztürk ‘ın yazdığı ve KERASUS ‘ın yayınladığı 224 sayfalık 6057914392 ISBN numarasına sahip Göçtürk&Jenosit pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2019-11-05 yılında yayınlanan Göçtürk&Jenosit , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


– – Göçtürk&Jenosit

Göçtürk&Jenosit Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6057914392 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Göçtürk&Jenosit yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Ayten Öztürk vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Ayten Öztürk kitabın yazarıdır.

– – Göçtürk&Jenosit

Göçtürk&Jenosit Pdf İndir

Ücretsiz olarak Göçtürk&Jenosit pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. KERASUS yayın evi tarafından yayınlanan, 2019-11-05 yılında piyasaya sürülen ve 224 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

– – Göçtürk&Jenosit

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Göçtürk&Jenosit epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2019-11-05 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6057914392 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Göçtürk&Jenosit
  • ISBN: 6057914392
  • Yazar: Ayten Öztürk
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: KERASUS
  • Basım Yılı: 2019-11-05
  • Sayfa Sayısı: 224
  • Baskı No: 1. Baskı

Göçtürk&Jenosit pdf indir, Göçtürk&Jenosit ücretsiz oku, Göçtürk&Jenosit epub online, Göçtürk&Jenosit kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google