Press "Enter" to skip to content

Film Gibi

Film Gibi kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere Behçet Necatigil ‘ın yazdığı ve TUNÇ YAYINCILIK ‘ın yayınladığı 240 sayfalık 6052291580 ISBN numarasına sahip Film Gibi pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2017-09-19 yılında yayınlanan Film Gibi , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Film Gibi Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6052291580 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Film Gibi yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak Behçet Necatigil vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan Behçet Necatigil kitabın yazarıdır.

Film Gibi Pdf İndir

Ücretsiz olarak Film Gibi pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. TUNÇ YAYINCILIK yayın evi tarafından yayınlanan, 2017-09-19 yılında piyasaya sürülen ve 240 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Film Gibi epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2017-09-19 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6052291580 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Film Gibi
  • ISBN: 6052291580
  • Yazar: Behçet Necatigil
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: TUNÇ YAYINCILIK
  • Basım Yılı: 2017-09-19
  • Sayfa Sayısı: 240
  • Baskı No: 1. Baskı

Film Gibi pdf indir, Film Gibi ücretsiz oku, Film Gibi epub online, Film Gibi kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google