Press "Enter" to skip to content

eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur?

Teknolojinin bu denli gelişip hayatın her bir noktasına girmesi yıllardan beri öngörülüyordu. Yıllardır sürekli gelişip bilet sistemleri, restoranlarda sipariş sistemleri, park sistemleri vb. sayısız farklı endüstride kendine yer buldu. Hayatın her alanına nüfuz etmiş teknolojinin kitap okuma konusuna dokunmaması mümkün değildi ve nitekim eKitap ile dokundu. Peki farkı ne ki bu kadar çok tercih edilip, kullanan insanlar tarafından çevrelerine pdf kitap indir öyle oku, pdf kitap oku normal kitabı boşver gibi tavsiyelerde bulunuluyor?

eKitap, açılmış ismiyle elektronik kitap, bildiğimiz normal kitapların elektronik ekranlarda okunabilmesi için özel olarak formatlanmış haline denir. Binlerce kitaba sahip kütüphanelerin verdiği hava dışında ve tabii ki kağıt hissi dışında normal kitap okumaktan hiçbir farkı yoktur. İçeriklerin birebir aynı olmasının yanında bazılarında ses, etkileşimde bulunabilecek bağlantılar da bulunur. Kitap okumayı bu kadar kolaylaştırdığı, pdf indir oku boyutuna kadar indirgediği için tercih edilmemesi için hiçbir sebep yok.

Bu teknolojiyi basit bir şekilde ekranda yazı olarak düşünmeyin çünkü hem gözü yormaması için, hem her türlü ışıklı, ışıksız ortamda okunabilmesi için teknolojinin nimetlerinden faydalandığını belirtelim. Özel yapısı sayesinde format normal yazılardan farklı ve göze uzun okumalarda normal ekranlara bakmak gibi zarar vermiyor. Bunun yanında düşük batarya kullanımı da kullanıcısının okumasının sık sık bölünmemesine yardım ediyor. Siz de denemek istiyorsanız; arkadaşlarınızın sen de pdf indir, normal kitabı bırak pdf kitap oku, epub oku tavsiyelerini daha fazla kulak arkası yapmak istemiyorsanız hiç beklemeyin.

eKitap Okumanın Avantajları Nelerdir?

En büyük avantajı olarak yüzlerce kitabı ağırlıkları ve hacimleri olmadan yanınızda taşıyabilmek olmalı. İster bir, ister bin kitap indir ve hepsi her daim yanında olsun. Böylesine güzel bir avantaj uçak yolculukları, uzun otobüs yolculukları gibi durumlarda sizi ekstra yükten kurtarıyor.

Basım, kağıt, matbaa gibi maaliyetlerin hiçbiri olmadığı için, olay pdf kitap indir oku boyutuna indirgendiği için bu dosyalara ulaşım normal kitaba göre çok daha ucuzdur. Bu olay hem okura kar sağladığı gibi, imkansızlıklardan dolayı eserlerini duyuramayan yazarlara da fayda sağlar.

Gelecekte satın al oku yerine kitap indir oku, epub oku gibi tavsiyeler duyacağımız kesin. Bu durum yaygınlaştığında aynı zamanda milyonlarca ağacın kesilmesinin de önüne geçeceğini belirtelim.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google