Press "Enter" to skip to content

Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş) PDF Kitabı İndir

Dikkat! Konuşuyorum kitabı kavrama, algılama, işitsel ve görsel zeka, dikkat geliştirme ve dil becerileri alanlarına yoğunlaşarak konuşmayı güçlendirmeyi hedefleyen bir çalışma kitabıdır.
Konuşma ve dil becerilerinin yeni gelişmeye başladığı,
Konuşma gecikmesi yaşayan,
Görsel ve işitsel süreçlerde zorlanan,
Var olan yetilerini güçlendirmek isteyen çocuklar için faydalı olacaktır.
Çıkartmalarla da zenginleşen bu kitap çocuğun çok çeşitli beceri alanlarını geliştitiken eğlenmesini de sağlar.
– – Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş)
Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş) kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, İrem Fırat tarafından kaleme almıştır. Çocuk ları Diğer kategorisinde yayımlanan Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş) kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş) kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Çocuk ları Diğer türünde yayınlanan eser, toplamda 64 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

– – Dikkat! Konuşuyorum (2+ Yaş)

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google