Press "Enter" to skip to content

Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk

Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk kitabı pdf indirmek için geldiniz. Sizlere İrfan Dayıoğlu ‘ın yazdığı ve NÜVE KÜLTÜR MERKEZİ ‘ın yayınladığı 144 sayfalık 6054336241 ISBN numarasına sahip Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk pdf eseri hakkında pdf paylaşımı yaptık. 2015-03-20 yılında yayınlanan Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk , 1. Baskı ve Anı (Hatırat) kategorisinde yer almaktadır.


Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk Yazarı Kimdir?

Yukarıda 6054336241 numaralı kitabın pdf linki mevcuttur. Fakat Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk yazarı kimdir? sorusuna cevap olarak İrfan Dayıoğlu vermekteyiz. Bu alanda pek çok eseri bulunan İrfan Dayıoğlu kitabın yazarıdır.

Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk Pdf İndir

Ücretsiz olarak Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk pdf indirmek için içerikteki butonları kullanmanız yeterli. NÜVE KÜLTÜR MERKEZİ yayın evi tarafından yayınlanan, 2015-03-20 yılında piyasaya sürülen ve 144 sayfalık esere butonlardan ulaşın.

Anı (Hatırat) kategorisinde yer alırken Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2015-03-20 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı ‘dır. Ayrıca 6054336241 eserin isbn numarasıdır.

Kitap Detayları:

  • Kitap Adı: Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk
  • ISBN: 6054336241
  • Yazar: İrfan Dayıoğlu
  • Kategori: Anı (Hatırat)
  • Yayın Evi: NÜVE KÜLTÜR MERKEZİ
  • Basım Yılı: 2015-03-20
  • Sayfa Sayısı: 144
  • Baskı No: 1. Baskı

Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk pdf indir, Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk ücretsiz oku, Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk epub online, Çirkinçavuş Köyü’nden Bandırma’ya & Anılar’da Yolculuk kitabı bedava.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google