Press "Enter" to skip to content

Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler PDF Kitabı İndir

Bu kitabın aşina bir alfabeyle kaleme alındığına bakmayın. Sosyal medya dilinde birkaç kelâmımız var: Bu evrenden hikâyeler olduğuna yemin edebiliriz ama büyük ihtimalle ispatlayamayız. Yine de kendinizden bir şeyler bulacaksınız, yani şimdi olmasa bile ‘yakın gelecekte’.
Tamer Sağcan’ın Kasım 2018- Mayıs 2020 tarihinde Ayarsız’da yayınlanan yazılarından derleyerek ortaya çıkardığımız bu kitapta anlatılanlar tamamen hayal ürünüdür. Önemli olan kısım alelade bir hayalin ürünü olmaması. Tamer Sağcan’ın kendine has kurgularını, yine şahsına münhasır üslubuyla aktardığı bu büyük ortaklı ama küçük hikâyelerini zevkle okuyacaksınız.
– – Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler
Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Tamer Sağcan tarafından kaleme almıştır. Edebiyat Hikaye (yerli) kategorisinde yayımlanan Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Edebiyat Hikaye (yerli) türünde yayınlanan eser, toplamda 106 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

– – Büyük Ortaklı Küçük Hikayeler

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google