Press "Enter" to skip to content

Biraz Şiir Biraz Problem Kartları 4. Sınıf/Yaz-Sil Özellikli PDF Kitabı İndir

KARTLAR HAKKINDA BİLGİ

BİRAZ ŞİİR BİRAZ PROBLEM KARTLARI
Bu kartlar ile Matematik dersi artık daha ritmik, daha eğlenceli ve problem çözmek daha kolay…
Şiirlerdeki ritmik akış ile problemleri okuyup anlamak ve çözmek hem eğlenceli hem de zevkli hâle getirildi.
Biraz Şiir Biraz Problem kartları sınıf seviyeleri dikkate alınarak hazırlandı.

98 mâni ve problemden oluşuyor. 54 Adettir.

Matematik dersinde işlenen konulara ait dört işlem problemlerini çözmek artık çok zevkli.
Bireysel ve grup çalışmalarında kullanıma uygun hazırlandı. Hem okulda hem de evde öğrendiklerinizi pekiştirmenize yardımcı olması düşünüldü.
Bu kartlarla bir yandan okuduğunu anlama çalışmaları yapılırken bir yandan da verilenler ve istenenleri belirlemedeki hızınız ve doğru çözüm yapma yeteneğiniz gelişecek ve hızlanacak.
Yaz-Sil kalem ile kartlarda bulunan çözüm alanlarına problemleri işlem yaparak çözecek ve sonrasında silebileceksiniz.
Manileri okuyup problemleri çözmeye başlayabilirsiniz…
Matematik dersi hiç bu kadar şiirsel olmamıştı…
Biraz şiir biraz problem bizden çözümleri sizden…

Biraz Şiir Biraz Problem Kartları 4. Sınıf/Yaz-Sil Özellikli kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Mustafa Işık tarafından kaleme almıştır. Ders ları Yardımcı lar İlköğretim 4. Sınıf kategorisinde yayımlanan Biraz Şiir Biraz Problem Kartları 4. Sınıf/Yaz-Sil Özellikli kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Biraz Şiir Biraz Problem Kartları 4. Sınıf/Yaz-Sil Özellikli kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Ders ları Yardımcı lar İlköğretim 4. Sınıf türünde yayınlanan eser, toplamda 0 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google