Press "Enter" to skip to content

Balkan Edebiyatına Başka (Başka) Bir Bakış PDF Kitabı İndir

Dergi Saraybosna’da 3 Türk üniversite öğrencisi tarafından oluşturulmuştur. Yedi sayı yayınlanmıştır. Balkan edebiyat dergisi olan Başka, İstanbul ve Kuzey Makedonya’ da basılmıştır. Özellikle Saraybosna şehri konu edinmiştir. Türkçe olan BAŠKA adı Boşnakça olarak gösterilmek istenmiş ve “ş” harfi vurgulanmak istenmiştir. Ortak dilli edebiyat (Boşnakça, İngilizce ve Türkçe) dergisinin adı bu sayede ortaya çıkmıştır. Genel Yayın Yönetmenleri; Enes Güler, Bilal Yakup ve Emin Akben’dir. Edebiyat, sanat ve kültür dergisidir. Danışmanlığını Amina Siljak Jesenkoviç üstlenmiştir. Siyasi konuları bir kenara bırakarak Romantizm akımından etkilenilmiştir. Antoloji kullanılmıştır. Balkan edebiyatını içerisinde barındırarak, Slav kökenli yazarların yazılarını okuyucularına sunmaktadır. Türk edebiyatı yazarları ve şairleri ilham alınmıştır. Farklı kesimlerden yazarları dergide buluşturmuştur. Özgürlükçü düşünce hakimdir. Amaç birden fazla kitleye seslerini duyurmak, Balkan ve Anadolu arasında güzel bir köprü oluşturmaktır. İlk ortak balkan edebiyat dergisidir. Dergi şu an yayınlanmamakta fakat internet sitesi üzerinden paylaşımlarına devam etmektedir.

Balkan Edebiyatına Başka (Başka) Bir Bakış kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Dilhan Uzun tarafından kaleme almıştır. Edebiyat Diğer kategorisinde yayımlanan Balkan Edebiyatına Başka (Başka) Bir Bakış kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Balkan Edebiyatına Başka (Başka) Bir Bakış kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. Edebiyat Diğer türünde yayınlanan eser, toplamda 136 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google