Press "Enter" to skip to content

Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları

Günümüzde akıllı telefona sahip olmayan neredeyse kimse kalmadı. Yaklaşık 10 senedir hayatımızın bir parçası olan teknoloji adeta bir devrim yarattı ve hepimizin vazgeçilmezi oldu. Kitap okumayı çok sevenler, kitapları fiziksel olarak tutmayı ve onlarla baş başa kalmayı aynı zamanda telefonlarından uzaklaşmak için bir fırsat olarak görseler de eKitap teknolojisi sayesinde artık bu iş telefonlardan ve tabletlerden de yapılabiliyor.

eKitap piyasasında bir sürü format var. Bunun en büyük sebebi henüz bir yerleşme gerçekleşmediği için büyük firmaların birbirleriyle yarış halinde olması ve bu yarışın devam etmesi. Amazon başka, Apple başka, Microsoft başka telden çalınca ortaya böyle bir durum çıkıyor. Farklı farklı ekranlı aygıtlar, farklı formatları destekliyor. Örnek olarak Apple epub oku teknolojisini benimsemiş durumda, Amazon ise Kindle formatını. Fakat neyse ki birçoğunun desteklediği bir format var, PDF.

Yazı paylaşımı dünyasında en çok tercih edilen format PDF’tir ve hem iş insanları hem de yazarlar genelde bu formatı tercih ederler. Ulaşmanın kolay olduğu gibi bu konular hakkında çok az bilgisi olan insanlar da mutlaka duymuştur. Bu nedenle kitap indir, pdf kitap indir ve pdf indir gibi aramalar sıklıkla gerçekleştirilir. Akıllı telefonda kitap okumak için en çok tercih edilen format da yine PDF’tir. Yalnız iOS telefonlarda PDF’in yanı sıra epub formatı da tercih ediliyor. Bu nedenle iOS AppStore’da epub oku aramaları da sık yapılanlar arasında.

Ben telefondan kitap okumak istiyorum dediğinizde pdf kitap indir ve pdf kitap oku derler fakat bu işlem tam olarak nasıl yapılır? Her okuma programı herkese hitap etmez. Bu nedenle uygulama seçimini iyi yapmak gerekir.

Android Telefonda PDF Kitap Okumak

PDF formatının en çok tercih edilen formatlardan biri olduğunu söylemiştik. İş dünyasında genel hakim olarak iOS hüküm sürse de Android özellikle Türkiye’de halk arasında çok fazla kullanılıyor. Özel eKitap okuyuculara fazla para vermek istemeyen kişiler telefonlarından da bu işlemi gerçekleştirebiliyor.

Öncelikle PlayStore’a girin ve pdf kitap oku şeklinde bir aratma yaparak işe başlayın. Sonrasında uygulamanın puanı, kullanıcı yorumları ve internet araştırmalarınızdan aldığınız bilgilerden yola çıkarak sizin aklınıza yatan okuma uygulamasını cihazınıza yükleyin. Bu noktada paralı uygulamaları da tercih edebilirsiniz. Geriye kitapları doğru formatta elde etmek kalıyor. Bu noktada ilk olarak internette kitap indir ve pdf indir tarzında aramalar yaparak telefondan kitap okuma maceranızı başlatabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    edebiyatpdfizy@gmail.com

We Google