Press "Enter" to skip to content

Ak Hisarlı Şeyh İsa Menakıbnamesi XVI. Yüzyıl KOD:8-H-4 PDF Kitabı İndir

”Evvel öğüdüm size olsun ki, namazı elden ve zikri dilden düşürmeyin. Beni sevenler ve benim tarikim üzerine olanlar mansıb ve meratib gözlemeyenler. Haramlardan ellerin ve yalanlardan dillerin ve yetlü yerlerden yolların keseler.
Bizim sevdiğimiz sevenler dünya ve ahirette bizim iledir ve bizdendir ve biz anlar ileyüz.

Benim evladım ilim tahsil ederken sanat öğrensinler. Hiç sanatsız olmasınlar. Sanatı olmayanların dünyada zillet çekmeleri eksik değildir. Sanatsızlık kişiyi namerde muhtaç eyler ve azade iken kul eyler. Benim evladım ar itmesinler sanat öğrenmeye.

Benim dervişlerim her gecede geçmişlerine armağanlar gönderip yatsınlar. Benim bu öğüdüm tutanlar sahih benim dervişlerimdir.”

Ak Hisarlı Şeyh İsa Menakıbnamesi XVI. Yüzyıl KOD:8-H-4 kitabını sitemizden pdf olarak ücretsiz bir şekilde indirerek kolaylıkla okuyabilirsiniz. Kitap, Yrd. Doç. Dr. Sezai Küçük tarafından kaleme almıştır. İslam Tasavvuf kategorisinde yayımlanan Ak Hisarlı Şeyh İsa Menakıbnamesi XVI. Yüzyıl KOD:8-H-4 kitabının pdf ini indirmek için yapmanız gereken tek şey aşağıdaki linkte reklamları geçmek.

Ak Hisarlı Şeyh İsa Menakıbnamesi XVI. Yüzyıl KOD:8-H-4 kitabını ücretsiz olarak pdf formatında indirin. İslam Tasavvuf türünde yayınlanan eser, toplamda 255 sayfadan oluşuyor. PDF formatında indirerek telefonunuzdan veya bilgisayarınızdan kolayca okuyabilirsiniz. İndirme butonuna tıkladıktan sonra reklamı geçmeniz gerekmektedir. Kitap hakkında detaylı bilgiye bu sayfada ulaşabilirsiniz.

Telefondan PDF Kitap Nasıl İndirilir? - iOS PDF Kitap Okuma Uygulamaları - En Çok Tercih Edilen Edebiyat Kitapları - eKitap Nedir? eBook Nasıl Okunur? - Android PDF Kitap Okuma Uygulamaları
           EdebiyatKitabi.com olarak sitede bulunan kitaplar için sadece kitap adı, yazar adı, yayın evi, sayfa sayısı, ISBN numarası, türü gibi bilgiler yer almaktadır. İlgili eserler ile ilgili hiçbir dosya paylaşımı bulunmamaktadır. İndirme bağlantıları direkt olarak Kitap Yurdu gibi servislere yönlenmektedir. PDF Kitap indir konseptine sahip olsa da sitemiz illegal indirmelerin önüne geçme ve illegale yatkınlığı olan ziyaretçileri yıldırma politikası gütmektedir. PDF indirmek isteyenleri engellemek için kurulan sitemizde Edebiyat Kitapları 50.000'e yakın içerik bulunur ve sadece kitap detaylarını içerir. Ayrıca Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz uyar ve içeriği kaldır prensibini benimsemiştir. Şikayet ve bilgi için Lütfen iletişime geçiniz    [email protected]

We Google